CENÍK

JAK TO

FUNGUJE

 

Kredity je možné zakoupit na každé lekci u lektorky.

 

Lekce trvá 50 min.

Cena jednoho kreditu je 1 Kč.

 

Při první registraci dostanete startovacích 70 kreditů, díky kterým si budete moci zarezervovat jednu lekci. Neznamená to, že je první hodina zdarma, ale vyčerpaných startovacích 70 kreditů se platí na dané lekci instruktorce. Aby šla další lekce zaregistrovat, musíte si kredity dobít na hodině, na kterou jste přihlášení.

 

Podmínky pro kreditový systém a permanentky:

Aktualizace pro kreditový rezervační systém:

- do konce června 2018 budou vymazány kredity všem, co nebyly cvičit déle jak 1 rok (popřípadě z jakéhokoliv důvodu např. těhotná, zdravotní problémy atd. se prosím obraťte viz.kontakt na majitelku a domluvte se co dál)

- pokud do konce června 2018 kontaktujete buď e-mailem či smskou viz. kontakty Sweat Studio, bude možné kredity na někoho jiného přepsat nebo propadnou.

- kredity nelze vrátit zpět peněžitou hodnotou, ale lze je převést na někoho jiného či je dochodit

- permanentky nebyly doposud časově omezené, ale jsou tu tací, který už třeba 4 roky nebyli a ráda bych, aby buď vychodili, co mají na virtuálním účtě nebo je převedli na někoho jiného a to do konce června 2018

- od roku 2018 jsou permanentky časově omezené a to na 1 rok

- to platí i pro cvičící ve Mžanech přes léto

 

!!!!prosím čtěte a nenechte kredity propadnout, přijďte si zacvičit nebo je převeďte na někoho jiného !!!!

CENY

PERMANENTKY
! ! !
*Studenti:

platí s platným studentským průkazem ISIC, žákovským průkazem, potvrzení o studiu do 26 let včetně - neplatí pro dálkové studium nad 26 let včetně

 

Pro maminky:

Pokud vezmete s sebou své dítě, nebude absolvovat lekci jumpingu v klasickém rozsahu a bude si chtít jen skákat 30 Kč (například, když nemáte hlídání) Ručíte za bezpečnost svého dítěte samy !!!