GDPR

Nový právní rámec ochrany osobních údajů v evropském prostoru s cílem hájit co nejvíce práva občanů EU proti neoprávněnému zacházení s jejich daty včetně osobních údajů a to od 25. května 2018.

Novou registrací cvičence či dále využívání rezervačního systému, ve kterém jsou cvičenci registrováni – souhlasíte, že mohu být zpracovány Vaše osobní data, a to k účelům:

  • Poskytování adres a datumu narození pro daňové doklady pro pojišťovnu.

  • Využívání telefonního čísla pro spojení se s cvičencem jak smskou, tak i hovorem z důvodu rušení, přihlašování, omlouvání do cvičebních hodin.

  • E-mailových adres, na které jsou zaslány informace o akcích či ke komunikaci mezi mnou a cvičencem.

 

Jako administrátor vidím pohyb Vašich předplacených kreditů (peněz), které máte a využíváte na hodiny, s jakoukoliv předplacenou hodinou či zakoupení permanentky souhlasíte, že mohu upravovat, dobíjet, mazat Vaše kredity (peníze) podle odcvičených hodin, nebo předplacených hodin nebo omluvených hodin.

Přístup k Vašim údajům mám jen já Veronika Bartošová, administrátor. Pokud poskytuji daňový doklad pro pojišťovnu, data jsou poskytnuta do daňového dokladu po Vašem souhlasu. Tím, že žádáte o doklad, souhlasíte, že mohu Vaše osobní údaje sdělit dále pro pojišťovnu, nikam jinam.

Předem děkuji, že souhlasíte se zpracováním osobních dat a budete nadále využívat našich služeb a dále s námi cvičit.