Kdo jsme?

 

Jak jsme vznikli? Sweat Studio vzniklo na základě dvou nadšených sportovkyň, které nechtěly jen navštěvovat různé druhy cvičení v různých fitnessových centrech. Nastala myšlenka „spolu“ založit své studio, kde budeme provozovat samy to, co nás baví a motivovat všechny nadšené sportovce, i nesportovce k pohybové aktivitě, která podporuje zdraví, vede k tělesnému rozvoji, k rozptýlení, k odreagování od každodenního studentského či pracovního stereotypu. Má spoluzakladatelka Marta, která provozovala Body Tunning a Let´s Dance musela Studio po čase opustit. Během našeho působení proběhlo mnoho změn, jak ve kvalifikovaných instruktorech, tak i v nabídce pohybových aktivit. Naším cílem je stále se rozvíjet, vnášet úsměv na tváři a hlavně spokojenost všech, co u nás cvičí. Nejde jen o dřinu a zničit se, ale odcházet spokojený samy se sebou. Jde hlavně o Vás a o to, co Vás baví. Proto se těšíme na Vaší účasti na jakýchkoliv hodinách, které jsou tu pro Vás připravené na Základní škole Daliborce v Hořicích v tělocvičně.

Verča "VeVe" Bartošová
 

Majitelka a hlavní instruktorka

Moje nejoblíbenější pohybová aktivita je právě „Jumping“. Je hodně sportů, které mám ráda, ale tento sport u mě ještě nenašel konkurenci. Jumpingu se věnuji od roku 2009. Skákala jsem jako instruktorka v mnoha studiích a fitnesscentrech. V roce 2011 se stala událost, která mi změnila život, díky níž jsem Jumping rozšířila mezi lidi i v Hořicích a v okolí. Je to sport, který mi pomáhá odreagovat se, vybít se, který mě plně naplňuje a rozvíjí. Během hodiny prožívám euforii, kterou může prožít jen ten, kdo našel lásku ke konkrétní pohybové aktivitě jako já. Baví mě rozdávat dobrou náladu a vymýšlet takové náplně hodin a hudby, které jsou zábavné, náročné i nenáročné, které mají cíl. Jsem instruktorka Jumpingu, Jumping Kids (dětskému jumpingu ve věku od 4 – 9 let), Kruháčku a TRX.

Martin
 

Instruktor - Jumping

Jedno pěkné slunečné odpoledne v září 2013 byla v Hořicích na náměstí akce Hořická trubička. Zde mělo vystoupení – Sweat Studio Jumping. Začala hrát hudba. Na trampolínách poskakovalo několik jumpérek v čele s Verčou. Když se daly do pohybu, začalo to s se mnou pěkně hýbat. Moc se mi to líbilo, protože cvičení s hudbou mi bylo blízké. Hned druhý den jsem to šel zkusit.  Po hodině jsem zjistil, že to není žádná sranda a další hodina byla pro mě vyloučená. Řekl jsem si: „Nikdy víc!“ Ale stejně mi to nedalo a na další hodinu jsem šel. Pak se to stupňovalo a Jumping se pro mě stal drogou. Hned po 3 letech je ze mě instruktor Jumpingu. Doporučuji všem i mužům, není to v žádném případě jen pro ženy. Kdo nezkusil Jumping, přijďte!! Rád Vás uvidím na mých hodinách ve Sweat Studiu 

David

Instruktor Jumpingu

Když jsem byl malý, tak mě nejvíce bavilo skákat na klasických trampolínách.  Pak po nějaké době se u nás v Hořicích objevil Jumping. Řekl jsem si, že bych to mohl zkusit. Přihlásil jsem se. „Obrovské nadšení.“ Prostřídal jsem hodně sportů, ale tahle sportovní aktivita nemá konkurenci. Chodím na Jumping od roku 2011, dnes jsem nejmladším instruktorem Jumpingu Basic. Jumping je to nejlepší, co mě kdy zatím potkalo!! Mé hodiny naplňují různé věkové kategorie dětí a do budoucna bych ráda vedl i dospělé. Myslím, že se mají na co těšit!!

Petra

TRX

S TRX tréninky jsem začala na jaře 2016. Přivedla mě k nim Verča pote, co jsem si začala stěžovat, ze nejsem spokojena se svou postavou.Po prvním tréninku jsem týden nechodila. Ale po každém dalším a dalším to bylo čím dál lepši. A netrvalo dlouho a potřebovala jsem menší kalhoty. Na tomhle cvičeni je nejlepší, jak rychle vás dostane do kondice, zpevni svalstvo a zlepší vaši celkovou fyzičku.

IMG-20200310-WA0001.jpg
Anet

TRH a Kruhové tréninky s Anet

Poprvé jsem dostala TRX k Vánocům, vůbec jsem nevěděla, jak s ním cvičit. Zmínila jsem se o tom šéfovi v práci a ten mě vytáhnul na hodinu TRX s Evčou do Sweat Studia. Stačilo pár hodin a zamilovala jsem si je. Potom přišlo rizikové těhotenství s dvojčaty. Musela jsem si dát se cvičením pauzu. Hned jak mi to zdravotní stav po porodu dovolil, tak jsem se k TRX vrátila. Díky nim a dalšímu cvičení (Kruhový trénink a fitness) jsem se velmi rychle dostala zpátky do formy. A to cvičení ve Sweat Studiu mě fakt baví :-)