Sweat Studio

NOVINKY

13/2/2022

ROZLOUČENÍ

Vážení, 
po těžkém rozhodování jsem se rozhodla ukončit působení SWEAT STUDIA. Rozloučit se s ním můžete přijít 19.3.2022. 

Více zde

9/1/2022

PLATNOST PERMANENTEK A KREDITŮ Z ROKU 2021

Vzhledem k situaci a k nastávající situaci jsem prodloužila platnost všech předplacených hodin do konce března roku 2022. Bohužel dále prodlužovat nebudu... K dispozici jsou hodiny, kde se vše dá s přehledem dochodit. Ty hodiny byly i v roce 2021, které nebyly dostatečně využity. Proto jsem se rozhodla prodloužit do března. 
 
Platnost permanentek zakoupených v roce 2022 včetně těch, co vyhráli na FB - platí do konce června. V červnu se uvidí, jak to bude všechno dál.....
 
Cvičíme za podmínek stanovených vládou a to: prokázáním PCR testu, očkování. Jinak se bohužel cvičit nemůže. Prosím, nezapomínejte předkládat průkaznost, že je vše OK.
Do půlky ledna budou hodiny probíhat jen ve čtvrtek, pak se přidá ještě pondělí a možná i pátek... Prosím sledujte rozvrh a s jakýmikoliv dotazy se na mě neváhejte obrátit. Problémy jsou i s rezervačním systémem, který nefunguje jak má, tak i tak volejte, či pište.... Vše mám vedené  a uložené, nikdo o nic nepřijde :-) 

 
Těšíme se na vás a taky na vaše nadšení :-) 
Tak v tělocvičně ahoooooj

1/10/2021

Nové nařízení vlady - COVID19:

jak už asi všichni víte, tak se od dnešní půlnoci 21.11. zpřísňují proti epidemiologické opatření, což se dotkne i našich cvičení.
Na základě nařízení vlády se bude možné prokazovat pouze:
  • Certifikátem o očkování,
  • potvrzením o prodělání onemocnění Covid -19 ne starším než 180 dní
PCR testy ne starší než 72 hodin budou uznány pouze u osob:
  • mladších 18 let
  • rozočkovaných osob
  • s kontraindikací proti očkování (zaznamenané v ISIN)
 
Bohužel se obávám, že tímto nařízením se budou rušit i ta mála cvičení, co probíhají teď. Pokusíme se udržet Jumping i Kruháč do konce roku. Pokud vše bude špatné a ještě horší, budeme nuceni cvičení opět přerušit a začít, až situace dovolí.. 
Permanentky i předplacené kredity budou prodlouženy nebo je bude možné vychodit na online hodinách. Ty začnou hned, jak budeme muset se cvičením skončit.
Proto si udělejte doma prostor pro trampošku (tu vám půjčíme) vezměte si bezdrátová sluchátka, mobil před sebe a pojedeme ONLINE s Davidem, Martinem, Verčou.
To dáme!!!!

1/10/2021

PLATNOST PERMANENTEK A KREDITŮ

Pozor!! Od ledna r. 2022 budou platit nové permanentky. Pouze označené s rokem 2022. Prodloužení doposud propadlých permanentek či kreditů končí rokem 2021. Upozorňuji 3 měsíce dopředu. Vyjímku tvoří jakékoliv předplatné zakoupené v listopadu a v prosinci r. 2021 (předplatné platí i v roce 2022). Těšíme se na plné hodiny :-) jak v tomto roce,tak i v tom novém 2022.

29/6/2021

JUMPING

Červenec a srpen - Jumping každé PO a ČT od 19h.

20/3/2021

ONLINE JUMPING - u vás doma

Tak Hořice a okolí,
dáme dubnový online jumping s Davidem??? Byl by zájem? Zkoušíme zájem.... podmínkou je zapůjčit si naší trampošky domů, přihlásit se do uzavřené skupiny, kde budou lekce probíhat a hodiny absolvovat :-) budou 2h týdně po 45 minutách. Co vy na to? Podrobnější info dám vážným zájemcům, kterých může být max.15. Tak co vy na to? Napiš sms MÁM ZAJEM-JM.A PŘ.
Vaše Verča s Davidem

9/10/2020

Uzavření sportovišť

Vážení klienti,
 
je nám to opravdu moc líto, ale od dnešní půlnoci se zavírají všechna vnitřní sportoviště.
Víme, že cvičit chodí zdraví lidé, že cvičení utužuje Vaši imunitu… ale... V tuto chvíli dle Usnesení vlády zavíráme na 14 dní. Snad se vše brzy zlepší :-)
 
Budeme se těšit na další hodiny :-) V+D+A+M